středa 24. srpna 2016

KNOTTED DRESS

Ahoj!


Dneska mám pro vás další outfitový článek. Když se nám konečně vrátilo letní počasí, tak přestože jsem původně plánovala něco jiného, tak díky sluníčku jsem to pozměnila. Navíc jsem pořád ještě nevychytala focení haulů nebo účesů, prostě se mi to zatím nějak 100% nelíbí, tak musím trénovat. Časem se snad dočkáte.
Svoje úplně první maxi šaty jsem si koupila teprve před necelým týdnem , a i přesto, že mě do nich přemlouvala spíš mamča, protože jsem se v nich ze začátku moc necítila a taky léto už končí a vzhledem k tomu, že se mi něco líbí týden a další už ne, tak jsem se bála, že je ani neunosím.. No už jsem je měla dvakrát.

 Nejvíc jsem se ale těšila, až konečně vytáhnu sandálky, které jsem si přivezla z Kodaně. Ale díky bohu, že jsem je poprvé neobula na nějakou procházku. I když v obchodě působily nečekaně pohodlně, tak po chvilce chůze se mi udělaly takové puchýře, že jsem poslední zbytek fotek fotila bosa a úplně stejně jsem to nakonec došla až domu. Achjo.

Tak snad se to časem zlepší a nezůstanou hezky ležet tak akorát v krabici. Máte to taky tak? V obchodě všechno krásně sedí, ale realita je nakonec úplně jiná.


Dress - Comtessa
Sandals - Head over heels
Rings - Six
Sunglasses - Aldo

Mějte se krásně a užívejte poslední dny prázdnin!

Žádné komentáře:

Okomentovat