středa 3. srpna 2016

STOCKHOLM LOOK

Ahoj

 opět se hlásím ze Švédska, při prohlížení mojí oblíbené švédské blogerky. Asi není náhoda, že hodně z mých oblíbených blogů na čtení a hlavně prohlížení je právě ze Skandinávie. Být ještě chvíli ve Stockholmu, nejspíš mi k plnému kufru přibude i velký mindrák. Doslova na každém kroku vidíte dlouhonohou blondýnku, které to sluší od hlavy a k patě a ještě působí, jako kdyby se o to ani trochu nesnažila. 

Na druhou stranu, má to i svoje výhody. Jenom při obyčejné procházce na ulici nachytáte stejně inspirace, jako při prohlížení módních časopisů a kdybych měla dostupné finance, vykoupím každý obchod, na který narazím. 


Tohle je takový můj typický outfit alla turistka. Když jde o celodenní trajdaní po městě, většinou u mě vyhrávají pohodlné tenisky a messy bun (někdy mi dokonce fakt vydrží originální přímo z postele). Ve Stockholmu jsem ho ale často vyměnila za rozpuštěné vlasy, abych se mezi místními slečnami necítila jako strašidlo (haha).  

top - Zara
shorts - Stradivarius
sunglasses - Aldo
bag - Mango
sneakers -converseMáte taky mezi vašimi favoritkami skandinávské blogerky? 

PS: během tohohle focení jsem vystřídala asi 4 různá pozadí, milion póz a pořád mi přišlo, že na mě všichni divně koukají a když už nekoukají, tak mi to prostě a jednoduše nějak nejde. Taky máte tyhle dny?

Žádné komentáře:

Okomentovat