pondělí 15. srpna 2016

VANILLA OATMEAL

Nezapomínej snídat, snídaně má být velká, je to základ .. Tuhle větu jsem slýchávala tak cca od 8 třídy, kdy začala moje pokusy zhubnout nějaké to kilo hodně kilo. Já jsem se té větě akorát zasmála, řekla si, že hodně jídla mi určitě pomůže zhubnout a jedla si malé, absolutně nevýživné snídaně, jak mi přišlo vhodné.Teď jsem já ta, která to každému říká, protože tohle je fakt klíč k úspěchu. A teď nemyslím jen k hubnutí, ale celkově pokud chcete žít zdravě.

Během dvou let, co se mi daří udržovat zdravý životní styl, se ze mě stal úplný milovník ovesných kaší. Proto jsem se rozhodla, že se s vámi dneska podělím o mojí úplně nejnej snídani. Nezabere skoro čas, zasytí přesně tak, jak je potřeba a ještě chutná naprosto božsky.


Na jednu porci budete potřebovat

  • 50g ovesných vloček
  • mléko - já používám živočišné, ale můžete ho nahradit kterýmkoliv jiným
  • med - nebo jakékoliv jiné sladidlo, množství podle chuti
  • vanilkové aroma - sama dávám jedno jeho víčko
  • ovoce - použila jsem kiwi
  • něco na ozdobení - mně skoro nikdy nechybí vysoko procentní čokoláda, dále používám kokos, oříšky, chia .. cokoliv mám po ruce

Odměřené vločky zaliji mlékem a za stálého míchání pomalu přivedu k varu. V průběhu přidávám mléko podle toho, jakou konzistenci chci. Když se z vloček stane kaše, přidám med a vanilkové aroma. Potom kaši přeliji do talíře a ozdobím. 

 

Jaká je vaše oblíbená snídaně?
 PS: Líbily by se vám články věnované hubnutí, nějaké rady a tipy ? Určitě mi dejte vědět. 

Mějte se krásně.

Žádné komentáře:

Okomentovat