neděle 23. října 2016

HALLOWEEN | FORTUNE TELLER

Ahoj!

 Už příští týden vypuknou halloweenské party, a to nejen v Americe, ale ve velkém už se to slaví i u nás. A pro ty z vás, kdo si na poslední chvíli lámou hlavu, v čem se předvedou, tady mám rychlý make-up tutorial. Snažila jsem se vymyslet něco neokoukaného, protože Harley Quinn potkáte tenhle halloween hned několik. Nakonec z toho všeho vzešla tato jasnovidka/vědma/čarodějka


Jedna z výhod je, že veškerá pozornost bude věnována vašemu make-upu, a tak nemusíme tvořit nebo kupovat drahý kostým. Jednoduše vám postačí šminky, které pravděpodobně máte doma, pár třpytek a přehnané množství doplňků


Jako první jsem použila krém a bázi pod make-up. Není to nutnost, ale vždycky je to velké plus.

Poté jsem na kruhy pod očima nanesla velmi světlý korektor, který jsem nakonec rozetřela po celé střední části obličeje a hlavně přes víčka, protože poslouží i jako báze pod oční stíny.
Další na řadu přišlo obočí. Tam si opravdu můžete vyhrát a vykreslit si ho větší a tmavší. V tomhle looku tím nic nezkazíte. Tady na fotkách to hodně zkresluje, ale v reálu jsem je měla také o něco tmavší.

Na očích to na fotkách díky efektům zase tolik nevynikne, ale měly by být tmavé. Já jsem jako první celé víčko namalovala světle hnědým stínem a pak postupně ztmavovala rudým odstínem. Ještě tmavší stín potom přišel do záhybu oka. Je důležité si s tím dát práci a všechno pěkně rozblendit. K obočí jsem pro rozjasnění ještě dodala bílý třpytivý stín. 


Další fáze bylo celkové ztmavení a dodání hloubky očnímu víčku. První jsem sáhla po tekuté oční lince, kterou jsem od úplného koutku oka táhla až do té doby, než jsem dosáhla kočičího pohledu. Linku jsem pak lehce nanesla i na spodní víčko. Přes to jsem přejela ještě normální černou linkou a pak obojí rozetřela, abych dosáhla kouřového efektu. Nakonec jenom řasenka. Následovalo konturování a highlighter. S těmito produkty nešetřete, spíš naopak.

V dalším kroku přišla zábavnější část a to třpytky. Světlým stínem jsem si naznačila slzy a na ně pak pomocí gelu aplikovala zlaté třpytky. To stejné i pod obočím. 

Na pusu jsem použila vínovou rtěnku a ombre efekt dodělala pomocí zlatého a černého stínu. 


Jako poslední přišla na řadu kreativita. Jak můžete vidět, jako doplňky mi slouží velké kruhové náušnice, ozdoba do vlasů a černý choker. Ale různé šátky, náhrdelníky, prstýnky jsou jenom další plus.


Chystáte se na nějakou halloweenskou party? Určitě mi dejte vědět v komentářích, za co půjdete!

Doufám, že se vám článek líbil a pokud byste chtěli nějaké další tutoriály, nebo pokud byste na nich chtěli ještě něco poupravit, určitě dejte vědět! :)

Mějte se krásně, a pokud někam vyrazíte, tak si to moc užijte!

PS: Asi většina z vás ví, že se od zítřka bude moc hlasovat v anketě o blogerku roku 2016. Já budu zkoušet štěstí v kategorii cosmo objev, tak by mě moc potěšilo, pokud máte můj blog rádi, kdybyste mi dali hlas. Odkaz budu určitě sdílet na facebooku i instagramu a dám ho i sem do článku. Předem moc děkuju!  

1 komentář:

  1. Nádhera Terko :-) chybí mi jen maličká slzička rubínové krve v koutku oka a brož ve tvaru černé kočky :-)

    OdpovědětVymazat