pátek 28. října 2016

PATTERNED SCARF

Ahoj!


 Pár posledních týdnů mi přišlo, že po létě nastoupila rovnou zima a já jsem z tílek přešla hned na péřovku. Naštěstí se nám teď můj oblíbený podzim ukázal a tak ho s přítelem trávíme procházkami, při kterých si užíváme sluníčka. Počasí mě potěšilo i z důvodu, že jsem začínala mít nahnáno, co budu fotit celou zimu, když jediné v čem je teplo, je jedna obrovská bunda, kterou nosím 24/7. Takže jsem včerejšku využila, odhodila bundu a vyfotila pohodlný, podzimní outfit.


 Nejvíc pozornosti na sebe strhává obrovská huňatá šála. Tu jsem si koupila před pár dny v Mangu ve fashion aréně. Šály se mi líbí úplně na všech a skoro ke všemu, ale vždycky když si je vezmu já, tak skončím s rozmazanýma očima, protože neustále lovím otravné chloupky z očí. Proto je někdy nakonec nechám ležet ve skříni. Ale protože žádnou takovou jsem ještě neměla a vždycky jim chci dát znovu šanci, při druhém kolečku fashion arény jsem si pro ni na poslední chvíli skočila. Zkombinovala jsem ji se světloučkým pleteným svetrem z H&M a modrými skinny džíny. Vždycky u mě vyhrávají spíš černé, ale pak jednou sáhnu po modrých a nosím celý týden pouze je. Hnědé podzimní botky jsem se snažila sladit s kabelkou, i když se to ve finále tolik nepovedlo. Jako konečnou tečku už jenom sluneční brýle a Daniel Wellington hodinky. Ty jsem si přála k Vánocům minulý rok a byla jsem zásadně proti té větší variantě, protože mi přišlo, že na to mám moc úzkou ruku. No, teď bych to hned měnila. Ale i tyhle menší se skvěle hodí. 
Scarf - Mango
Sweater - H
&M

Jeans - Zara 
Shoes - Vagabond
Bag - Roxy
Sunglasses - Aldo
Watch - Daniel Wellington


Jak si užíváte sluníčka a volno ve škole Vy?

Mějte se krásně!

6 komentářů:

  1. Jsem zde poprvé a teda popravdě, outfit je super a moc ti to sluší, ale vlasy mě zaujaly jako první a ze všeho nejvíc. Jsou boží! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jsem ráda, že se ti tady líbí 😍 A moc děkuju! To já zas pořád přemýšlím, jestli je nezkrátit :D

      Vymazat