pátek 18. listopadu 2016

NEWS


Ahoj!

Hlásím se po delší době, ale poslední 2 týdny se dělo tolik věcí, že jsem si ani neuvědomila, jak rychle ten čas utíká. Dneska ovšem přidávám jak outfit, tak pár takových novinek/událostí, o kterých jsem vám nestihla napsat. 
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za hlasování do blogerky roku. Sice jsem se do top10 nedostala, ale i tak mě potěšilo, když mi někdo napsal, že mi dal hlas nebo že mi drží palce. A i přesto, že ve finále nejsem, na galavečer půjdu (děkuju Májo❤). Určitě sledujte můj snapchat, budu točit, jak to jen půjde. 


Taky jsem v sobotu byla na Justinovi, na kterého jsem čekala přes 6 let. Já jsem si koncert strašně užila, a o to víc mě pak naštvaly všechny články na téma, jak to nebyl zpěv, ale playback a podobně. Bylo tady plno holek, kterým se tím splnil sen, a je zbytečné si tím kazit náladu.


Včera jsme byli v Drážďanech a od teď se budu držet pravidla, že o svátcích na Drážďany ani nepomyslet. Byla to skoro taková tlačenice, jako čekání na Justina. Proto jsme pak rychle přejeli na popelčin zámek Moritzburg. Ten byl krásný, ale potvrdila jsem si, že popelka nejsem. Střevíček jsem neobula:(:DTeď už ale k outfitu. Dneska bylo oproti posledním týdnům poměrně teplo a tak jsem honila minuty před západem sluníčka, abych všechno stihla. I když jsem přes celý outfit měla v reálu hozený kabát, v kožené bundě mi zima nebyla, a proto jsem fotila jen v ní. Šedivý svetr jsou vlastně šaty, ale když se trochu povytáhnou, nikdo by to nepoznal. Divím se, že mě to za ten rok napadlo poprvé. Černé boty z Tamarisu jsem ukradla ségře, stejně tak jako kuličku na batoh. Tyhle kuličky mám strašně ráda, jenže ony mě asi tolik ne. Protože jedna se mi ztratila a druhá rozbila. Třeba to vyjde se třetí. Na doladění looku jsem dodala trochu barvy přidáním šálku z Lindexu, reflexní brýle a bylo to. Jacket - Zara
Sweater dress - Mango
leggins - Zara
Boots - Tamaris
Scarf - Lindex
Sunglasses - Six
Backpack - Mango


Co na outfit říkáte? Zvládáte ještě kožené bundy, nebo už jste až po uši v péřovkách?
Mějte se krásně
PS: Potkám se s někým z vás na blogerce?

2 komentáře: