pátek 16. prosince 2016

MY 18th BIRTHDAY

"Od Ježíška si přeju pindíka, abych mohla čůrat jako tatínek a Honzík se Štěpánkem." Tohle jsem prohlásila v prosinci, někdy touhle dobou, v roce 2000. Od té doby uběhlo přesně 16 let.Vy, kteří mě sledujete na instagramu, tak asi víte, kam tím mířím. Pokud ale nemáte ponětí, tak vám to osvětlím. Minulý pátek jsem měla narozeniny a stal se ze mě oficiální dospělák. Chtěla jsem se s vámi o to alespoň trochu podělit, tak jsem se prokousala fotkami a ty nejlepší tu pro vás mám. Původní plán byl dělat pouze "What I got for my birthday", ale nakonec přidávám i pár fotek z oslavy.

 Tu jsem měla hned o den později. Pořádali jsme ji v restauraci, kde jsem v létě byla na brigádě. Ze začátku mi to přišlo trochu nevhodné, ale oslava byla krásná, dokonce mi moji "kolegové" zazpívali "hodně štěstí, zdraví". 

Už nějakou dobu jsem k narozeninám dostávala hlavně peníze, ostatní si netroufli koupit něco beze mě. Vždycky jsem to měla radši, ale teď, když jsem mohla rozbalovat všechny dárečky, mělo to mnohem větší kouzlo.

První úsměv na tváři mi hned ráno vykouzlil přítel, který se přede dveřmi objevil s balónky a růží. Po oslavě jsem dostala ještě prstýnek, což je pro mě asi ten nejkrásnější dárek ze všech. Babička s dědou mi dali náramek od Pandory, který jsem si přála už dlouho. Ten spolu s korálky je z kolekce Essence, na kterou sice nejdou přidávat klasické přívěšky, zato každý z nich má svůj význam. Ta stříbrná koulička je MOUDROST, což se mi jako dárek od prarodičů zdá úplně výstižné. Pokud po Pandoře taky pokukujete, určitě se nad touhle kolekcí pozastavte. Samotný náramek je slabší, takže pokud máte hubené ruce, vypadá to lépe. Ke korálkům ani nepotřebujete "zastavovátka", protože nekloužou a drží tam, kam je umístíte. 
Abych těch doplňků neměla málo, byl na řadě ségry dáreček. Počítala jsem s něčím tematickým, v čem nezklamala. Takže teď máme v lednici ananasovo-kokosovou vodku, kterou prý musím otevřít až s ní. Ale to, že od ní dostanu prstýnek, mě vůbec nenapadlo. Ještě takový princeznovský. Poslední dárečky, o které se podělím, jsou ty od rodičů. Ty mi jako první dali puget růží (to jsem si vždycky přála), potom zrcadlovku od Canonu, která potěšila i všechny okolo. Takže mi jí po zbytek večera kradli. Přála jsem si ji až k vánocům, proto mě tak zaskočila. Zatím jsem vůbec neměla čas ji vyzkoušet venku, tak snad teď o víkendu. Mamča celé narozeniny prožívala trochu s pláčem a tímhle posledním dárečkem se jí povedlo rozplakat i mě. Sto stránková fotokniha, ve které jsem od mimča až do nynějška.
Ještě jednou bych chtěla poděkovat za všechny přání a dárečky. Moc si jich vážím ♥
     
Mějte se krásně!

1 komentář:

  1. Já si svoje 18 skoro vůbec nepamatuji, mam pocit, že jsem spadla do křoví úplně na káry. :D Tvoje vypadají ale moc hezky. :)
    Ejnets in Lisboa

    OdpovědětVymazat