sobota 3. prosince 2016

RED DETAILS

Ahoj!


 Hlásím se skoro po týdnu, a ani se mi nechce věřit, jak rychle se nám blíží Vánoce (a narozeniny ještě rychleji). Zítra zapálíme druhou svíčku na adventním kalendáři a já se snad pustím do pečení cukroví. Jediný problém je v tom, že chci dělat hlavně raw a ty by do Štědrého dne nevydržely. Ale určitě se pokusím něco vymyslet nebo najít.

Teď ale zpátky k tomu, proč sem dneska píši. Není žádné tajemství, že čím nižší jsou venku teplotu, tím tmavší oblečení volíme. Proto jsem se dneska zaměřila na detaily, konkrétně na rty a kabelku, které jsem zvolila ve výrazné červené barvě. Podle mě to celý outfit krásně rozjasní a navíc červená, pokud se zvolí ve správné míře, přidá na eleganci. Další oblíbená část jsou nové kalhoty, které jsem ulovila včera v Zaře a to jen za 499kč. Po šedých kalhotách jsem pokukovala už dlouho, ale stále mi žádné neseděly tak, jak bych chtěla. Takže po objevení těchto, jsem je tam nemohla nechat. Zbytek looku tvoří černý kabát a rolák stejné barvy. Poslední kousek jsou botky z Alda, které jsem pořídila při black friday. Bohužel se jim ale při chůzi rozjíždějí zipy a tak mi nezbyde nic jiného, než je jít zkusit reklamovat. Coat - Orsey
Jeans - Zara
Boots - Aldo
Bag - Aldo
Doufám, že se vám outfit líbil a do komentářů mi můžete napsat, jestli vám přes zimu také mizí barvy ze skříně. A pokud byste některá měla recept na zdravé pečené cukroví, do kterého bych se mohla pustit už teď, tak budu moc ráda, když ho dolů také připíšete.


Mějte se moc krásně!

9 komentářů:

 1. Ten kabátek je velice hezký! Jinak co musím pochválit nejvíc..tak máš hrozně hezké vlasy! :3 :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 2. Achjooo:((! :D Ty jsi tak krásná a ještě k tomu máš naprosto perfektní vlasy. Nebudu kecat, ale právě ony mě dokopaly k tomu tě začít sledovat. <3 Nový čtenář tadyyyyy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 😍 to jsem moc ráda! Asi je teda zkracovat nebudu, když mi získaly čtenářku 😇😅

   Vymazat
 3. Paráda, Terez! :)) moc Ti to sluší, ta červená rtěnka Ti fakt svědčí :)
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Moc ti to sluší, outfit se mi moc líbí :) Jako vždy super vlasy!
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
 5. Super outfit :)
  Míša www.myvirtual-wardrobe.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat