sobota 14. ledna 2017

SNOWY DAYS

Ahoj!

Musím přiznat, že jsem si snad nikdy nepřála léto víc, než jako během posledních 14 dnů. Chodila jsem zachumlaná do šál a ven vykukovaly jen oči. A to jsem vždycky upřednostňovala zimu a lyžování před létem a koupáním. Proto jsem musela využít dnešního počasí, kdy se teploměr vyšplhal k nule, a něco nafotit.


Také přitom proběhly dvě premiéry. Jedna byla maminka jako fotografka, což se podle mě osvědčilo. Druhá, na kterou jsem čekala už přes měsíc, bylo vytažení nového foťáku konečně ven. Přes Vánoce jsem si nastudovala nějaké vychytávky, jenomže bych to nebyla já, kdybych všechno nezapomněla, takže je to focené na tu nejzákladnější funkci. Ale musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Jediná úprava, kterou jsem na fotky v článku použila, byla změna velikosti. Normálně upravuji světlo, kontrasty… Tak mi určitě dejte vědět, jak se vám kvalita líbí. 

Outfit, složený z šatů a silonek, ještě když si stěžuji na zimu, asi působí trochu nelogicky. Jenže když máte přes mrazy taneční, nebo si koupíte nové šaty, sáhnout po kabátu a silonkách je nezbytnost. Abych to ovšem uvedla na pravou míru. To, co vidíte, není to, co mám opravdu na sobě. Pod kozačkami mám jak ponožky, tak teplé podkolenky. Pod pletenými šaty se společně s tílkem nachází i termo tričko. A kdybych nebyla u babičky a měla tu svůj šatník, navléknu pod to i kraťásky. Na druhou stranu, i přes všechny teplé vychytávky, jsem po necelé hodině byla celá zmrzlá a utíkala domů co nejrychleji. Takže teplá bunda a džíny to většinou stejně vyhrají. 


Coat - Orsay
Bag - Mango
Shoes - Aldo
Scarf - H&M
Jak řešíte oblékání v tomhle počasí vy? Taky vám po většinu času z šály vykukují pouze oči?

 Mějte se krásně!

3 komentáře: