pondělí 2. ledna 2017

SOFT ROSY MAKEUP

První článek roku 2017!
Hned na úvod bych vám všem chtěla popřát jen to nejkrásnější v novém roce, ať se vám vyplní všechna přání a nic vás netrápí. Dneska jsem si připravila makeup tutoriál. Je na každém, na jakou příležitost ho použije. Já osobně bych se klidně takto nalíčila na ples, ale jsou slečny, které se podobně malují každý den. Proto je nazván neutrálně, soft rosy makeup. Pokud jde o mě a líčení, vždy se řídím jedním pravidlem. Zvolím si jako dominantní buď oči, nebo rty, a na tom celý look postavím. Tentokrát jsem si vybrala oči a k jejich tvorbě mi posloužila Naked 3 paletka od Urban Decay.

Ať už jde o normální školní den, nebo si vytvářím tmavé kouřové líčení, první krok je vždycky hydratace jak obličeje, tak rtů.


Já už nějakou dobu používám tento make-up starter od Nivea a  neměnila bych. Je neuvěřitelně lehký a zároveň krásně hydratuje.


Strašně nerada nosím makeup Pokud ale jdu třeba právě na ples, vždycky si dávám alespoň nějakou bázi. Tahle od Benefitu pleť sjednotí, zjemní a ani necítíte, že ji  máte. Další krok, který nevynechávám nikdy je tekutý korektor na zakrytí kruhů pod očima. Tento je od Maybelline z řady FIT ME.


Následuje pudr od Sephory, jehož použití snad není potřeba vysvětlovat. Obočí mám samo o sobě poměrně husté, ale pro tento look jsem dodělala detaily pomocí tohoto dua od Nyxu.
Je na řadě hlavní část celého líčení, oči. Jak už jsem se zmínila, používala jsem paletku od Urban Decay. V prvním kroku jsem na celé víčko použila stín v odstínu TRICK. Kouřový efekt byl vytvořen pomocí odstínu FACTORY, který jsem protáhla i na spodní víčko. Pak jsem do středu víčka a koutků lehce aplikovala odstín DUST a pod obočí přišel STRANGE. Na fotkách to bohužel moc nevynikne, ale rozdíly tam jsou velké. Dále použijeme hnědou linku, kterou uděláme viditelnou slabou linku na horním víčku a jemně ji použijeme i na spodní. Posledním krokem, co se očí týče, je řasenka. V dalším kroku přejdeme ke konturování. Jako bronzer používám Hoola od Benefitu. Tvářenku volím v růžovém odstínu a pro více lesku nesmí chybět highlighter. Celý makeup look dokončuji pouze růžovým leskem. 

Doufám, že se vám tento makeup look líbí a dá vám inspiraci třeba pro váš ples.

Mějte se krásně!

2 komentáře:

 1. Jeeej nádherné líčenie ♥ Všetko dobré do nového roku želám:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se líbí :) a taky ještě jednou přeju všechno nejlepší ❤

   Vymazat