neděle 12. února 2017

TIGHTS & JEANS

Ahoj!

Taky když máte zrovna hodně věcí na práci, tak místo plánování, jak všechno stihnout, radši vypnete a třeba jen posloucháte písničky? Doufám, že v tom nejsem sama, protože právě téhle náladě jsem teď propadla. 
Jediné, co mě dneska vytáhlo ven z postele, byly po další mrazivém týdnu teploty nad nulou. Musela jsem toho využít, protože jinak mrznu jak já, tak hlavně ti, kdo mě fotí.

Co se outfitu týče, měla jsem na sobě úplně poprvé silonky v kombinaci s džínami. Vždycky se mi to na všech moc líbilo, ale sama jsem se v tom nějak neviděla. Nakonec jsem to zkusila, a teď lituji, že jsem tomu nedala šanci dřív. 

Černé kotníkové boty na podpatku k tomu přes zimu půjdou nejlépe a na jaře je pravděpodobně vystřídají černé tenisky, ale to koneckonců  určitě uvidíte.

Černá bunda se v posledních týdnech stala mým nejlepším kamarádem, hlavně kvůli tomu vnitřnímu kožíšku. Kabelka tentokrát zůstala doma a tak jediné dva doplňky tvoří černý choker a kruhové náušnice, které jsem doma nedávno náhodou našla.Jacket - H&M
Jeans - Pull
&Bear
Shoes - Aldo
Choker - DIY


Jak se líbí vám trend tmavých silonek a kalhot? 

Mějte se krásně!

2 komentáře: